- LEGRAND

Цена
€1 06 / 2 07 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Конзола за вграждане |
| Материал | PVC |
| Диаметър (mm) | 40 mm |
| Цвят | Бял |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Дължина (m) | 0.08 м |
| Ширина (mm) | 80 мм |
| Височина (mm) | 40 мм |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Самозагасваща | Да |
| Брой отделения (count) | 1 |
| Удароустойчивост | IK07 |
| Тегло | 0.00кг |
Конзола за гипсокартон Legrand F65 - 40 мм
Сигурно и професионално закрепване на вградени кутии Legrand в гипсокартон. Тази конзола осигурява стабилна опора и лесна инсталация, съвместима с кутиите от серия F65.
Ключови предимства
- Лесен монтаж — Бързо и сигурно закрепване към гипсокартон без допълнителни инструменти.
- Перфектно прилягане — Създадена специално за вградени кутии Legrand F65 за безупречен завършек.
- Издръжлив материал — Изработена от висококачествен самозагасващ PVC за дълготрайна работа.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Конзола за вграждане |
| Материал | PVC |
| Цвят | Бял |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Диаметър | 40 мм |
| Самозагасваща | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Конзола за гипсокартон Legrand F65
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




